MİMLENDİM VE MİMLEDİM :=)

 

Sevgili Aysuncuğum http://alpkaytan.blogcu.com ve Işık Ablacığım http://dostboncuk.blogcu.com  beni mimlemişler... Ve işte beş madde ile ben.. Bu arada insanın kendini anlatması ne zormuş.

 

1-) Gezmeyi, denizi, yüzmeyi ve yaz insanı olduğumdan mıdır nedir sıcağı çok severim. Biraz inatçı, huysuz ve tatlıyım Eğlenmeyi, gülmeyi severim. Bir de lunaparkları ve deli dolu adrenalin arttıran şeylere binmekten hoşlanırım.

 

2-)  Haksızlığa hiç gelemem. Karadenizliliğimden olsa gerek birden parlayıveririm ama  sonrasında hemen geçiverir. Sevmeyi, sevilmeyi sever, arkadaşlığa çok önem veririm. İçimde asla bir şey tutamam

 

3-) Kızım, eşim ve ailem vazgeçilmezlerim.

 

4-) Genellikle gerilim kitaplarını ve filmlerini severim. Örgü örmek, takı yapmak, çarşı pazar dolaşmak beni rahatlatır. Temizlik ve hijyen benim için çok önemlidir. Zaman zaman oluşan takıntı durumlarını aşmaya çalışıyorum. Mutfak her zaman olmak istediğim bir yer değildir. Havamdaysam eğer değişik şeyler denemekten hoşlanırım.

 

5-) Tüm zararlarına rağmen teknolojinin rahatlık olduğuna ve internetin büyük bir buluş olduğuna inanırım.

 

Benden bu kadar... Şimdi sıra çok sevdiğim dünya tatlısı canım arkadaşım, Hatic (www.blogcu.com/Ekin69) ve canım arkadaşım, biricik hemşerim Selma (www.blogcu.com/evimdesenlik) sıra sizde.. MİMLENDİZİN BAYANLAR. Hadi bakim kolay gelsin…

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !